Search

Meist

Willi Lihamaailma veebipood pakub suures valikus delikatessliha, alates tuntud klassikutest kuni erinevate jaotustükkide ja päritoluga toodeteni. Meie eesmärk on tuua Eestisse parim lihamaailm – ülemaailmse haardega kohalik lihakauplus, kus lõigatakse liha vastavalt teie soovidele. Meie lihameistrid otsivad alati täiuslikke retsepte ja võimalusi meie pakutavate toodete valmistamisel.

Lisaks veiseliha jaotustükkidele ja steikidele pakume värsket esmaklassilist linnuliha, sealiha ning rohkesti gurmeeroogi ja käsitöövorste. Meie käsitsi valmistatud kulinaarsete roogade, kuivlaagerdatud toodete valik on ületamatu ja üllatab kindlasti ka kõige maitsetundlikumaid gurmaane.

Meie töötajad on pädevad ja alati valmis nõustama või suudavad anda nõu, kuidas valida sobiv tükk lihaveisest, kuidas seda säilitada ja mis kõige tähtsam, kuidas seda parima võimaliku tulemuse saamiseks valmistada. Meie eesmärk on luua ja säilitada side klientidega lähtudest toodetest, mis nende perele ja sõpradele serveerimisel rõõmu valmistab.